O projektu

TVOŘÍME PROSTOR K BYDLENÍ

Představujeme Vám SMO Holding a. s.

O WEBU BYDLENÍ-ZLÍN

Návštěvník zde najde projekty, které se pod hlavičkou SMO realizovaly, realizují nebo budou realizovat (jsou ve stupni přípravy).
V tuto chvíli připravujeme na Zlínsku více developerských projektů, avšak vzhledem ke stavu rozpracovanosti budou zde na těchto stránkách uveřejňovány postupně (jakmile budou mít stavební povolení a bude smysluplné je prezentovat).

Již brzy se tedy můžete těšit na rozšíření portfolia o nové projekty…

PROHLÉDNOUT SI NAŠE PROJEKTY

SMO Holding a.s.

Tyto webové stránky sdružují developerskou činnosti skupiny SMO Holding a.s., tedy společnosti, jejíž součástí je firma SMO a.s. a i další dceřiné společnosti jako SMO Alfa s.r.o., SMO Střížkov s.r.o., SMO Malenovice s.r.o. či SMO Trávníky s.r.o. Tyto dceřiné společnosti vznikly čistě pro účely developerských projektů, aby jejich účinkování na konkrétním projektu bylo čitelné hlavně z pohledu bankovního sektoru. V případě spolufinancování výstavby bankou je vytvoření nové společnosti (tzv. SPV) většinou jednou z podmínek, kterou si většina bank klade.

Developerskou činností se zabýváme přes 20 let, díky čemuž jsme schopni realizovat architektonicky i funkčně zajímavé projekty.

Naším cílem je, aby projekty, pod kterými jsme podepsáni, splňovaly všechna kritéria příjemného a kvalitního bydlení a to vedlo ke spokojenosti našich klientů.

KONTAKTUJTE NÁS

POZITIVNÍ ZPĚTNÁ VAZBA 95%

DODRŽENÍ TERMÍNŮ PŘEDÁNÍ 100%

PROJEKTY V CENTRU MĚSTA 77%

ROZPRODANOST V OKAMŽIKU KOLAUDACE 90%
KVALITNÍ MATERIÁLY

Používáme pouze kvalitní a léty prověřené materiály

VAŠE SPOKOJENOST

Spokojený klient je naše priorita a zároveň výsledek dobře odvedené práce

ZKUŠENOST

Na trhu jsme již od roku 1991. Developerským projektům se věnujeme přes 20 let

NAJDI SI SVŮJ DOMOV

Tvoříme prostor k bydlení = Váš nový DOMOV

Comments are closed.